Epson Stylus SX110 apžvalga

Jei jums reikia nebrangaus, tačiau gana kokybiškai ir greitai kopijuojančio ir spausdinančio tekstus, nuotraukas įrenginio, jūs galite rinktis daugiafunkcinį rašalinį spausdintuvą. Vienas iš tokių įrenginių, kuris bus pristatytas šioje apžvalgoje, yra EPSON sx 110.

Trumpa informacija apie įmonę

Japonijos koncerno EPSON įmonė yra viena iš spausdinimo ir nuotraukų apdorojimo sprendimų lyderių. Įmonė teikia šiuos produktus: lazerinius, rašalinius ir adatinius spausdintuvus, skaitmenines kameras, skaitytuvus, projektorius.

Pakuotė ir komplektacija

11

SX110 įpakavimas gana paprastas, neišsiskiriantis iš kitų. Be spausdintuvo nuotraukos, pateikiama trumpa informacija apie jį. Teigiama, kad Epson Stylus SX110 yra kompaktiškas spausdintuvas, skaitytuvas ir kopijavimo aparatas su atskiromis rašalo kasetėmis. Taip pat pažymima, kad naudodami atskiras rašalo kasetes sutaupysite pinigų – galėsite keisti tik išnaudotą spalvą. Trumpai užsimenama ir apie galimybę kokybiškai spausdinti dokumentus ir nuotraukas bei naudoti Epson PhotoEnhance koregavimo funkciją. Gaila, jog gamintojas mažai skyrė dėmesio prekės informacijos, spausdintuvo parametrų pateikimui.

2

Dėžės viduje randame maišelį, kuriame pilna popierinių instrukcijų, spausdintuvo naudojimosi vadovas ir kitos instrukcijos. Pakuotėje taip pat randama programinės įrangos diskai ir spausdintuvo funkcijų lipdukai. Komplektacijoje gamintojas neprideda usb jungties, kuris reikalingas valdyti spausdintuvą kompiuteriu. Gerai bent tai, jog yra maitinimo laidas.

3

4

Daugiafunkcinis spausdintuvas.

5

Kaip jau pastebėjote nuotraukoje pavaizduotas Epson Stylus SX110 yra tamsių spalvų ir atrodo gana solidžiai.Prekės specifikacijos turi ir pliusų, ir minusų.

Spausdintuvo skiriamoji geba siekia iki 5760×1440 dpi. Spalvotos medžiagos spausdinimo greitis 15 psl./min, o nespalvotos – 30 psl./min. Spausdintuvo padavimo angoje telpa 100 lapų. Sx110 naudoja 4 rašalines kasetes, kurios užtikrina ilgesnį naudojimąsi jomis, tačiau jos turi ir minusų. Nespausdinant kasečių rašalas gana sparčiai gali uždžiūti, o tai gali sukelti didelių problemų.Vienos kasetės kaina svyruoja ties 30 litų.

6

Įsirašome suteiktas programas ir išbandome spausdintuvą

Pradedame programos įrašymą:

7

Prijungę spausdintuvą prie kompiuterio išbandome EPSON skanavimo programą.

8

Skenavimas atliekamas labai greitai. Programa atpažįsta, kokį atspalvį ji atskenavo: juodą, baltą ar spalvotą. Programos parametruose yra galimybė nusistatyti specifikacijos rezoliuciją.

Spausdinimo testas

Spausdinimo testui pasirinkau spalvų spektrą, kuris puikiai pademonstravo spalvos atvaizdavimą. Nuotraukoje tiksliai matome, kurios spalvos atitinka originalų spektrą, kurios ne.Turbūt pastebėjote, jog spausdintuvas geriausiai atkuria raudoną, geltoną ir šiek tiek žalią spalvas.

9

Išvados

Jeigu jūs ieškote nebrangaus daugiafunkcinio rašalinio spausdintuvo savo įvairiems darbams, jūsų pasirinkimas gali būti Epson Stylus SX110. Nepaisant nedidelių trūkumų, greitas bei solidus spausdintuvas tikrai nesugadins jums dienos. Šio modelio kaina svyruoja ties 199LT, tačiau galima rasti ir pigesnių variantų.

kokybe35