“Opera Unite” technologijos galimybės

Kompanijos „Opera“ surengtoje spaudos konferencijoje vakar pristatyta naršyklės 10.10 versija su skambiu šūkiu: „Prisijunkite prie Opera kelionės ir iš naujo atraskite internetą!“. Teigiama, kad naršymas internete gali būti saugesnis, greitesnis ir paprastesnis. “Opera Unite” yra ateities technologija ir jos vizija yra labai patraukli. Siūlome susipažinti su kompanijos “Opera” vizijos suvokimu.

„Opera 10.10“ išleista kartu su galinga technologija „Unite“, kuri leidžia bet kurį prie interneto prijungtą kompiuterį paversti serveriu, taip suteikiant galimybę susisiekti su kitų žmonių kompiuteriais ir tiesiogiai dalintis informacija: muzika, failais, aplankais ir pan.

Pažymima, kad ši versija gali suteikti labai didelių galimybių interneto vartotojams. „Opera Unite“suteikia interneto vartotojams naują bendravimo kokybę. Pavyzdžiui, žmogus gali tiesiog palikti žinutę draugo kompiuteryje be jokių papildomų programų. Ji turi „Opera Turbo“ sistemą, kuri esant lėtam interneto ryšiui padidina atsisiuntimo greitį iki 8 kartų lyginant su kitomis naršyklėmis.

Norime pateikti dar vieną video, kuriame demonstruojama, kaip pradėti naudotis “Opera Unite” galimybėmis.