Robotas-aktorius RoboThespian

Robotas-aktorius RoboThespian gali pademonstruoti labai įvairių vaidybinių gebėjimų. Jo kūrėjai, Engineered Arts, patobulino jį taip, kad robotas būtų nepriklausomas ir savarankiškas. RoboThespian gali būti visiškai užprogramuotas tam, kad atliktų tai, kas parašyta scenarijuje vos davus jam ženklą. Šį tekstą jis geba išversti į 14 kalbų: anglų, ispanų, vokiečių, prancūzų, kinų ir kitas kalbas.

Tai jau trečioji RoboThesbian versija (RT3 modelis), kuri pasižymi tuo, kad robotas gali beveik tobulai atlikti mechaninius judesius, ekspresyviai valdyti kūno gestus, tobulai atlikti veido išraiškas, kalbėti aiškiai, sklandžiai, su įtaigia intonacija, išversti tekstą į kitas kalbas, turi patobulintas, gražesnio dizaino kojas ir dubenį. Patobulinta roboto techninė ir programinė įranga.

Siūlome pasižūrėti du vaizdo siužetus apie šį robotą-aktorių RoboThespian. Pirmame iš jų robotas demonstruoja, kaip veikia jo sistema.

Antrajame demonstruojama, kaip robotas kontroliuojamas “touch screen” pagalba.

RoboThespian RT3 iš viso turi 30 laisvės laipsnių, du LCD ekranus, skirtus akių animacijai. Jo ūgis – 175cm, svoris – 33kg. Jį galima įsigyti už 84,000 dolerių.