Skip to content
Home » Pristatyti du Nokia C3 ir E5 mobilieji telefonai

Pristatyti du Nokia C3 ir E5 mobilieji telefonai

  • Be kategorijos

Nokia sukūrė ir pristatė 2 naujus mobiliuosius telefonus: C3 ir E5. Mes jums pateiksime abiejų modelių specifikacijas.

Nokia C3

Tai pigesnis sumaniojo telefono modelis, kuris turi pilnai išdėstytą QWERTY klaviatūrą. Nokia C3 turi 2.4 colių ekraną. Jame įrengta ir 2.0 megapikselių kamera su 1600 x 1200 pikselių raiška. Fotografuojant telefonu kokį nors objektą galima priartinti 4 kartus. Nokia C3 taip pat turi Bluetooth v2.1 su EDR, WLAN (IEEE 802.11 b/g), EGPRS Multislot Class 32. Jis palaiko ir microSD korteles iki 8GB vietos. Telefonas sveria 114 gramų. Perkant šį telefoną bus galima rinktis iš trijų spalvų: pilkos, auksinės ar rožinės. Telefonas turėtų kainuoti apie 300-350 litų, tačiau kol kas neaišku ar Lietuvoje kainos nebus didesnės.

[nggallery id=22]

Nokia E5

Tai dar vienas E serijos mobilusis telefonas, kuris turi Symbian operacinę sistemą. Jis atkeliauja taip pat su 2.4 colių ekranu (240 x 320) bei QWERTY klaviatūra. Telefone įmontuota geresnė 5 megapikselių kamera, bet tik su 3x optiniu priartinimu. Telefonas yra 115 x 59 x 13mm dydžio ir sveria 126 gramus, daugiau negu C3. Nokia E5 taip pat turi jau paminėtas kitas eilines specifikacijas. Bet šis sumanusis telefonas bus brangesnis. Lietuvoje jis turėtų būti pardavinėjamas už 700 litų.

[nggallery id=21]

Tiek C3, tiek E5 modelio telefonų pasirodymo data tiksliai dar nenustatyta.

manopomegiai.lt manotechnika.lt manotransportas.lt manovisuomene.lt pasauliomaistas.lt tiktarpmusu.lt tarpmusu.lt vaikas123.lt manobustas.net manomedicina.lt manokompasas.lt manoerotika.lt manomenas.lt manomarketingas.lt manomenas.lt manomokslas.lt manoprekes.lt manosalis.lt manosportas.info manostatyba.info manoit.lt manoverslas.info mada123.lt spalvotaistorija.lt itbaze.lt justnet.lt cvpavyzdys.com kamtoreikia.lt weboaze.lt epbaze.lt toplaisvalaikis.lt seopaslaugosverslui.lt kasyraseo.info seosmegenis.lt interestingspace.com eksportuoju.lt