Family Nanny robotas

Sukurtas  Shenyang Siasun Robot & Automation kompanijos,  Family Nanny Robot gali kalbėti, siųsti žinutes bei įspėti įstaigas apie avarijas, kritines situacijas. Pavyzdžiui, roboto aplinkos davikliai gali aptikti dujų nutekėjimą ir jei nieko nėra namie, jis taip pat gali susisiekti su namų šeimininku ir jį informuoti apie šį įvykį žinute arba elektroniniu laišku.

Robotas gali dirbti 8 valandas po 2 valandų krovimo. Apie 80 centimetrų aukščio, 25 kilogramų svorio robotas gali lengvai judėti dviejų ratukų pagalba, savarankiškai išvengdamas susidūrimo su baldais ir kitomis kliūtimis.

Šis robotas taip pat gali padėti prižiūrėti senelius, sumažindamas vienatvės jausmą kalbėdamasis su jais ir suteikdamas galimybę atlikti du telemedicininius patikrinimus naudojant didelį jo ekraną ir kamerą. Robotas gali ir žaisti interaktyvius žaidimus, kurių tikslas patikrinti psichinę būklę.

Teigiama, kad po maždaug 5 metų žmonės galės įsigyti Family Nanny robotą už 1500 dolerius. Taip pat tikimasi, kad šis robotas ateityje pagelbės ir žemės drebėjimų bei  kitose įvykių vietose.