Robotas iRobiQ imtas pardavinėti Šiaurės Amerikoje

RobotShop pradėjo pardavinėti Yujin Robot  namams skirtą pramoginį robotą, kuris pavadintas iRobiQ vardu. Jo kaina siekia 4600 dolerius.  Tai ketvirtos kartos namams skirtas pramoginis robotas, kuris sukurtas patobulinus robotus Pegasus, iRobi ir Jupiter.

Robotas iRobiQ turi integruotą 1.3 megapikselių kamerą, 40GB kietąjį diską, leidžiantį įsikelti nuotraukas ir siųsti jas per internetą arba atkurti vaizdo žinutes. Jis taip pat gali priminti savo šeimininkams svarbias datas ir įvykius ir tai atlieka integruotos tvarkaraščio funkcijos dėka. Robotas reaguoja į daugiau nei 200 anglų ir korėjiečių žodžių ir komandų, taip pat ir į fizinį kontaktą per 6 lietimui jautrius jutiklius, integruotus jo kūne. Jis taip pat suteikia galimybę sužinoti dienos naujienas ir orų prognozes. Robotas veikia 3 valandas, jo krovimas trunka tiek pat laiko.

Į iRobiQ integruota nemažai pramoginių programų: 70 istorijų (korėjiečių liaudies pasakos ir pasaulio klasikos kūriniai), 30 angliškų dainų ir kalbos mokymosi pratimų, įvairių žaidimų, karaoke funkcija, Yujin Robot’s iClebodulkių siurblio programa ir kt. Platesnę informaciją apie šį įdomų robotą galima rasti užsukus į specialiai jam sukurtą svetainę.