2,6 mln. iPhone naudoja Opera Mini

Mažoji Opera naršyklės sesutė puikiai atstoja standartines interneto naršykles, esančias mobiliuosiuose telefonuose. Ne be reikalo Opera Mini vartoja tiek daug žmonių – vien tokių vartotojų, kurie turi (arba bent jau išbandė) šią naršyklę iPhone telefonuose, yra 2,6 milijono.

iPhone sumanusis telefonas yra trečiasis pagal populiarumą įrenginys, kuriame galima naudoti Opera Mini naršyklę. Praeitą mėnesį šios programos vartotojų skaičius sudarė 58,9 milijono žmonių, nuo kovo mėnesio šis skaičius pakilo 6,6 procento. Puslapių peržiūrų, naudojant Opera Mini, skaičius yra maždaug 26,3 milijardo.

„Nors daug populiarių sumaniųjų telefonų yra labai geri interneto naršymo įrengiai, šiandieną bet kokiame telefone jau yra įmanoma internetą naršyti sklandžiai. Mobiliojo interneto vartotojų skaičius greitai peraugs laidinio interneto vartotojų kiekį, taigi norint, kad internetas be trukdžių veiktų tik saujelėje mobilių įrenginių, mums reikėtų atsukti nugaras į daugiau nei milijardą naujų vartotojų. Mes tikime, jog prieiga prie interneto yra universali teisė, <…>“ – sakė Jon von Tetzchner, vienas iš Opera Software įkūrėjų.