Asus ir MSI atskleidžia iPad konkurentus

Oficialu – iPad jau nebėra vienintelis savo rūšies atstovas. Computex parodoje buvo pristatyti Apple planšetinio kompiuterio varžovai – vienas iš Asus, o kitas iš MSI šeimos.

Naujieji kompiuteriai abu turi įdiegtą Windows 7 operacinę sistemą, taip pat tik jiems pritaikytas vartotojų sąsajas bei įvairias jungčių prieigas, tokias kaip USB, HDMI ir kortelių skaitytuvus.

MSI kompanija pristatė naująjį WindPad 100. Tai 10 colių planšetinis kompiuteris, varomas 1.66GHz Intel Atom procesoriaus. WindPad savyje turi 2GB RAM atmintinę ir 32GB SSD tipo kietąjį diską, o išorėje rasime dvi USB prieigas, vieną HDMI prieigą bei web kamerą (ko neturi Apple iPad).

Kartu su WindPad 100 buvo pristatytas ir Windpad 110 – tai tas pats kompiuteris, tik jis turi įdiegtą ne Windows 7, o Google Android OS.

Na, o tuo tarpu Asus pristatė du Eee Pad modelius – EP121 ir EP101TC. Pirmasis modelis turi 12 colių ekraną, o antrasis – 10 colių. Apie šiuos kompiuterius Asus neatskleidė labai daug duomenų, tačiau yra žinoma, jog EP121 yra varomas Intel Core 2 Duo procesoriaus ir turi web kamerą, HDMI ir USB prieigas bei SD kortelių skaitytuvą. Asus teigia, jog, kaip ir iPad, EP121 veiks iki 10 valandų.