Compal ruošia Windows, Android ir MeeGo planšetes

Compal – viena didžiausių nešiojamųjų kompiuterių gamintojų pasaulyje. Dabar ši kompanija nutarė investuoti į naujausius kompiuterinius įrenginius, t.y. planšetinius kompiuterius. Compal jau pradėjo kurti planšetinius kompiuterius, kurie naudojasi Microsoft Windows, Google Android ir nauja Intel/Nokia MeeGo sistemomis.

Dell, Hewlett-Packard, Acer ir kitos kompanijos naudojasi Compal gamybos paslaugomis. Visų šių kompanijų klientai labai nori išvysti didelį planšetinių kompiuterių pasirinkimą – tokį prašymą garantuotai įtakojo Apple iPad įrenginys. Compal prezidentas ir generalinis direktorius Ray Chen sakė, jog kelis naujus planšetinius kompiuterius masinei produkcijai kompanija ruoš jau šių metų ketvirtame ketvirtyje.

Chen taip pat pridūrė, jog Compal ruošiasi investuoti į programinę įrangą, kad pastūmėtų naująjį planšečių verslą. Taip pat kompanija ruošiasi sukurti naują vartotojo sąsają bei daugiau dirbti su Linux sistema. “Yra akivaizdu, jog programos yra labai svarbios. Pagrindinis iššūkis planšetiniams kompiuteriams bus tapti labiau draugiškiems vartotojams” – sakė Ray Chen.