Coolink Chillaramic termopastos apžvalga

Jau išbandėme keletą Coolink kompanijos ventiliatorių, o dabar norime pristatyti termopastą Coolink Chillaramic. Visas pastos galimybes išsiaiškinsime teste. Taip pat retkarčiais Coolink gaminį palyginsime su garsiuoju Noctua produktu.

Apie kompaniją

Coolink vardą kai kas girdės turbūt pirmą kartą, tačiau apie šią kompaniją vertėtų sužinoti kur kas daugiau, kadangi ji specializuojasi į aukšto lygio aušinimo komponentų (procesorių aušintuvų, ventiliatorių, HDD aušintuvų ir panašiai) gamybą.  Europoje kompanija jau gyvuoja apie penkerius metus nuo 2005 metų, o Azijoje susikūrė 1996 metais.

Pakuotė:

Pakuotė yra gana spalvinga bei nemažo dydžio. Kitaip nei Noctua termopastos pakuotė, ji neužima daug vietos. Coolink Chillaramid tūbelė yra išties nemaža. Priekinėje dalyje yra parašytas pavadinimas ir termopastos kiekis – 10g. Šoninėse dalyse yra patys pavadinimai, daugiau nieko naudingo. Galinėje pakuotės dalyje yra šiek tiek informacijos apie termopastos galimybes.

[nggallery id=47]

Termopasta:

Pati termopasta yra šviesiai baltos spalvos. Ją užtepti ant procesoriaus paviršiaus yra paprasta. Taip pat jos užteks tikrai ilgam. 30 gramų termopastos užteks maždaug trisdešimčiai kartų, tokio kiekio vienam kompiuteriui netgi perdaug, net ir naudojant pastą dažnai.

[nggallery id=48]

Specifikacijos:

Tubelės talpa: 10 gramų (pakanka iki 30 naudojimų)

Tankis: 3.2g/cml

Spalva: balta

Rekomenduojama naudojimo temperatūra: nuo -35 iki +85 laipsnių celsijaus

Palaikoma naudojimo temperatūra: nuo -45 iki +105 laipsnių celsijaus

Gamintojo kaina: 6.90 euro, kitur kaina beveik dvigubai didesnė.

Testas:

Testo rezultatai tikrai stebinantys. Coolink gaminys neapkrovus procesoriaus palaikė maždaug tokią pat temperatūrą, kaip ir naudojant Noctua NT-H1 termopastą, tik pilnai apkrovus procesorių, Chillaramic atsiliko labai mažu skirtumu.

Testui naudotas kompiuteris:

ASRock N68C-S pagrindinė plokštė

AMD Athlon II X3 435 2.9GHz procesorius

2GB DDR3 – 1600 darbinės atminties

Seagate 500GB SATAII kietasis diskas

Integruota nForce 630a vaizdo plokštė

Išvada:

Termosta pasižymi nemažu temperatūros sumažinimu, todėl ji gali varžytis net ir su labai išgarsintų gamintojų produktais. Vienintelis šio produkto minusas yra tai, kad jo kaina beveik dvigubai didesnė už kompanijos Noctua gaminį – NT-H1, kuriam Coolink gaminys net šiek tiek nusileidžia. Chillaramic skirtumas yra tas, kad jos tutelė yra maždaug dvigubai didesnė, todėl galima manyti, jog dėl to didesnė ir kaina, tačiau tokio kiekio mažai kam prireikia.

Dėkojame Andreas Karner iš Coolink už suteiktą produktą.

tinklapių kūrimas