Po 10 metų Windows XP vis dar populiariausia operacinė sistema

Microsoft Windows xp operacinė sistema iki pat šios akimirkos išlaikė savo populiarumą. Buvo padaryta statistika, kurioje matosi, jog ją vis dar naudoja daugiau nei naujają sistemą. Kyla klausimas: Ar Windows 7 gali aplenkti gigantišką ir jau senoką Windows xp iki naujosios operacinės sistemos pasirodymo? Turbūt galime spėti, jog ne.

Nepaisant Redwood pastangų, sausio mėnesį Windows 7 operacinę sistemą naudojo 36,40% vartotojų, o gruodyje jų buvo 1% mažiau. Kitas labai idomus skaičius yra tai, jog Windows vista vis dar naudoja 8.22% varotojų. Žemiau pateiktoje diagramoje galite plačiau panagrinėti visą statistiką.

Jeigu prisimenate, dar praėjusę vasarą, Microsoft kompanijos pardavimų skaičius buvo stulbinantis. Pardavus 400 milijonų licenzijų buvo pareikšta, jog tai operacinė sistema, kuri yra pardavinėjama sparčiausiai. Vartotojų skaičius kaip mat išaugo iki 36,4%.

Windows 8 operacinę sistemą buvo planuota išleisti dar šiais metais ir visai ne už kalnų. Jei tai pasitvirtins Windows 7 neaplenks Windows xp pozicijų.