Sena mada grįžta? Išmanieji telefonai su mygtukais?

Patinka jūsų išmanusis telefonas, bet pasiilgstate mygtukų? Jau dabar galite turėti juos kartu. Tactile kompanija sukūrė naujos technologijos lietimui jautrų ekraną, kuris bus su mygtukais. Tai turėtų kai kuriuos asmenis nudžiuginti, kadangi nemažai būta kalbų, kad ir pavyzdžiui: pasiilgau mygtukų! Noriu vėl išbandyti savo seną telefoną!

Kalifornijoje įsikūrusi kompanija praneša, jog šis ekranas bus itin įdomus vartotojui. Jis turės mygtukus, kurie tarsi iššoks vos tik naudosite skaičius ar raidės, o kai jų nereikės naudoti pradings. Vykusioje konferencijoje ši technologija buvo išbandyta ant “tablet’o” su android sistema. Tikimąsi, jog tai bus itin lankstus ir patogus išradimas.

Tai ne pirmas kompanijos neįprastas kūrinys. Jau anksčiau Microsoft ir Nokia bandė kitą technologiją, kuri nepasiteisino ir nebuvo pritaikyta išmaniesiems telefonams ir kitiems įrenginiams. O ar šį kartą pavyks tai išplėtoti ir įrodyti kompanijoms jos efektyvumą – pamatysime. Kaip žadama Tactus išmanusis ekranas rinkoje turėtų pasirodyti kitais metais. Vaizdo reportaže galite pamatyti, kaip iš tiesų veiks klaviatūra.