Interneto vartojimo įpročiai gali būti depresijos požymiai

Nustačius, kad interneto naudojimo tam tikras kiekis ir tipas gali sukelti depresiją, tyrėjų grupė stengsis sukurti papildomus programinės įrangos įrankius, kurie neleistų skatinti depresijos. Mokslininkai teigia, kad žmonėms, kuriems pasireiškia depresija, linkę internetu naudotis kiek kitaip, nei žmonės, kurie neturi ligos simptomų. Nauji tyrimai parodė, kad tokie žmonės dažniau tikrina savo elektroninį paštą, žiūri daugiau video klipų, perjunginėja skirtingas programas. Tyrimo metu buvo apklausta 216 koledžo studentų apie jų interneto vartojimo įpročius. Tada jie atliko duomenų analizę, kuri parodė ryšį tarp depresijos ir duomenų, tokių kaip filmai, klipai, dalinimosi su kitais žmonėmis.

Kita išvada buvo, jog vienas iš depresijos požymių yra dažnas elektroninio pašto naudojimas, nors tai gali būti ir nekantrumo padarinys.
Tikimasi, kad šie apklausos duomenys ir tyrimai, padės kuriant programą, kuri bus pritaikyta telefonams ir kompiuteriams. Programa stebėtų pagrindinius interneto vartojimo įpročius ir galėtų perspėti vartotoją dėl galimos žalos.