Olandijos teismas nurodė Apple atlyginti žalą

Apple turės padengti nuostolius savo varžovams Samsung Electronics Nyderlandų teisme. Teismas teigė, kad Apple pažeidė Samsung turimą patentą, kuris susijęs su tuo, kaip telefonai ir planšetiniai kompiuteriai jungiami prie interneto. Teismas nenurodė sumos, tačiau žala bus apskaičiuota remiantis Apple iPhone ir iPad pardavimais Nyderlanduose. Nors Samsung teigė, kad Apple pažeidė keturis patentus, tačiau Olandijos teismas pripažino tik vieną pažeidimą.

“Samsung džiaugiasi teismo sprendimu, kuriuo dar kartą patvirtino, kad Apple nemokamai naudojasi mūsų technologinėmis inovacijomis. Pagal nutarimą, mes sieksime tinkamos kompensacijos už Apple ir jos produktų padarytą žalą.” – sakė Pietų Korėjos gamintojas.

Apple ir Samsung kompanijos yra didžiausios pasaulyje išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių gamintojos ir yra įsivėlę į teisinį mūšį įvairiose šalyse. Praėjusį mėnesį JAV teisėjas nurodė abiejų įmonių vadovams susitikti ir pabandyti taikiai išspręsti savo teisinius nesutarimus. Tačiau šios derybos niekur nenuvedė, o Apple ir toliau ieško būdų kaip uždrausti vieno iš Samsung planšetinio kompiuterio bei naujausio Galaxy išmaniojo telefono pardavimus.
Apple džiaugėsi pirmoji pateikusi rinkai naujus sprendimus – iPhone bei iPad, tačiau Samsung kompanija nuolat didina savo rinkos dalį šiame sektoriuje.

    Apple ir Samsung kova tęsiasi     ©geek.com2

Apple ir Samsung kova tęsiasi
©geek.com