Blackberry 10 tik su liečiamu ekranu?

Pirmasis Blackberry 10 telefonas, kuris pasirodys rudenį bei turės tik liečiamą ekraną. Kompanija, tai paskelbė šiandien! Nors ši žinia nėra iš naujausių, kadangi Blackberry 10 išmanujį telefoną jau buvo pademonstravę tik su liečiamu ekranu jau anksčiau. Tačiau kompanija patvirtino, tai dar kartą.

Virtuali klaviatūra operacinėje sistemoje bus viena iš įrenginio įdomesnių, naujų funkcijų. Kai vartotojas naudosis ja, siūlomi žodžiai atsiras vos tik, kai bus rašomas atitinkamas žodis. (Pavyzdžiui, kaip Google paieškos sistemoje, rašome žodį ir mums išmetamas žodis ar žodžių junginys, kuris kartais atitinka mūsų norus.) Atsiradus tokiai frazei tiesiog tereikia paspausti ant jos, o ši, kaip ir paieškos sistemoje atsiranda laukelyje automatiškai. Be abejo, tai gera funkcija, kuri sutaupo žmogaus laiką.

Kompanija tikisi, jog tai bus dar vienas Blackberry kompanijos pliusas. Po išmaniojo telefono pasirodymo rinkoje, vartotojai turėtų dar labiau susidomėti jų kūriniais. Manoma, jog Blackberry 10 bus daug populiaresnis nei ankstesni įrenginiai.

Trumpai apie Blackberry 10 specifikacijas

4.2 colių HD LCD ekranas su 1280×768 rezoliucija
Bluetooth, NFC, quad-band HSPA+
16GB vidinė atmintis, microUSB, microHDMI
3.5mm audio jungtis
1GB darbinė atmintis