Polaroid pristato fotoaparatą, kuris iškarto pagamina nuotrauką

Polaroid pristatė naujausią savo kūrinį – Z2300 fotoaparatą. Tai ne paprastas įrenginys. Neįtikėtina, bet Polaroid Z2300 gamins 2×3 colių nuotraukas tiesiai iš fotoaparato. Galvojate, kad tai bus nesamonė? Gal ir taip, nepabandę nežinosime. Be to naujasis Polaroid’o gaminys galės fotografuoti, redaguoti ir spausdinti labai sparčiai. Kompanija tvirtina, jog visą tai atliksite vos per vieną minutę. Dar vienas privalumas bus ir tas, jog nuotraukas bus galima patalpinti socialiniame tinkle.

Apie Polaroid Z2300 specifikacijas

Jis turės:
– Skaitmeninę 10 megapikselių kamerą.
– 3 colių LCD ekraną ir integruotą “spausdintuvą” su ZINK technologija. Šį naujovė veikia šildymo spalvų kristalais su specialiai sukurtu popieriumi.
– SD kortelės palaikymas. (palaikys iki 32GB)
– Baltos arba juodos komplektacijos.
– Lithium-ion baterija

Polaroid Z2300 kainuos apie 440 litų, o jo pasirodymo data žadama rugpjūtį.

Ir anksčiau ši kompanija buvo pristačiusi įdomių prietaisų. Kad ir Polaroid One. Šis fotoaparatas yra jungiamas prie telefono su Android operacine sistema bei vadinasi “sumanioji kamera”. Turbūt neįsivaizduojate kam to reikia, tačiau ir patys suprantate, jog tai gali praversti, kai norima nufotografavus gražų vaizdą ir jį iškart, per sekundę, įkelti į išmanujį telefoną.