Gražesnio televizoriaus kūrimas: naujasis Sharp plačiaekranis televizorius tinka podiumui

Naujasis Sharp LC-60LE840E plačiaekranis televizorius atkreipia visų dėmesį ne tik dėl savo įspūdingos 152 centimetrų (60 colių) ekrano įstrižainės. Nuo jo sunku atitraukti žvilgsnį ir tada, kai šis gražuolis pagaliau įjungiamas. LED foninio apšvietimo, full HD skiriamosios gebos ir unikalios AQUOS Quattron technologijos dėka, šis stilingas televizorius suteikia kvapą gniaužiančią vaizdo kokybę tiek 2D, tiek 3D formatui, pasižymi neįtikėtinai smulkiu spalvų perėjimu ir vaizdo fokusavimu, atvedančiu įspūdingus vaizdus tiesiai į kambarį. Be to, naujasis Sharp prietaisas suvartoja itin mažai energijos – nepaisant visų techninių patobulinimų, modelis atitinka griežtus A+ klasės energijos efektyvumo reikalavimus.

“Tam, kad tarp keturių žiūrovo sienų būtų sukurtas tikro kino pojūtis ir stadiono atmosfera, televizoriai vis didėja ir užima vis daugiau vietos namuose. Akivaizdu, kad jie taip pat turi atrodyti estetiškai. Todėl televizoriai, ypač plačiaekraniai, be abejonės turi būti kuriami ir profesionalių dizainerių,” teigia Sharp Vartotojų elektronikos gaminių vadovas Philipp Schmidtas. “Naujuoju LC-60LE840E mes siūlome savo vartotojams pirmąjį unikalaus dizaino modelį, kuris tobulai suderina pirmos klasės technologijas ir estetinę išvaizdą. ”
Tai ne tik dailus veidas: daugiafunkcinis grožis
Kaip bebūtų, Sharp naujasis LC-60LE840E ne tik gražiai atrodo ir suteikia nepakartojamą vaizdo kokybę, jis taip pat siūlo platų funkcijų pasirinkimą žavingai multimedijai patirti. Pavyzdžiui, AQUOS NET+ išmintingojo TV platforma suteikia tiesioginę prieigą prie galybės programų, tokių kaip YouTube, Twitter ir TV stočių archyvų. Prietaisas taip pat turi integruotą trigubą HD imtuvą (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) ir medija grotuvą, kuriuo galima žiūrėti įprastas nuotraukas, vaizdo įrašus ir klausytis muzikos iš USB atminties įrenginių ar namų tinklo. O jeigu Jums reikia pertraukėlės, Jūs netgi galite naudotis Timeshift+ funkcija, kuri užprogramuoja esamuoju laiku rodomos TV programos įrašus ar sustabdymus, ir leidžia juos žiūrėti vėliau.