Microsoft Office 2013 paliks Windows XP ir Windows Vista operacines sistemas

Microsoft pagaliau palieka Windows XP ir Windows Vista operacines sistemas, pristatrydama Office 2003. Ši palaikys tik Windows 7 ir Windows 8, o kurie jos neturės tiems teks atsinaujinti savo operacines sistemas arba naudotis sena Microsoft programa.

Šiandien Steve Ballmer’is ir Kirk’as Koenigsbauer’as dalyvavo spaudos konferencijoje, (San Francisc’e) kurioje pristatė 15 versijos Office programinę įrangą. Kol kas galime išbandyti tik vadinamąją bandomąją versiją. Spaudos konferencijoje buvo pranešta, jog galutinai užbaigtą Office 2013 turėtume išvysti jau kitais metais. Microsoft generalinis direktorius teigia, kad ši programinė įranga bus naujos kartos, kuri duos dar daugiau naudos bei pelno. Kaip buvo pranešta, kompanija taip pat sukurs ir tokią versiją, kuri tiks Windows telefonams. Baigdamas konferenciją direktorius pridūrė: “Microsoft Office 2013 bus tai, ko mes dar nebuvome sukūrę”. Be to jis pabrėžė, jog ši programinė įranga bus skirta tiek studentams, tiek šeimoms, įmonėms ir kitiems asmenims.

Galbūt klausimas iškyla, o gi kodėl taip kompanija išvaizdžiai pristato Office 2013? Atsakymas paprastas. O gi todėl, jog ši programinė įranga yra populiariausia visame pasaulyje bei jos pardavimų skaičius milžiniškas. Šiuo metu ja naudojasi daugiau nei milijardas žmonių. Tai vienintelis didžiausias Microsoft pinigų šaltinis. Kaip rašoma, kompanija per metus uždirba 15 milijardų vien iš šios programinės įrangos. Nenuostabu kodėl Microsoft taip atsargiai ir iš lėto pristatinėja bei ruošia naująją Office 2013 programinę įrangą.

elektroninių parduotuvių kūrimas