GM ruošia naują technologiją, kuri leis automobiliams aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus

General Motors stengiasi išplėsti transporto priemonių infrastruktūrą, kad būtų galima keistis informacija tarp jų, įspėti apie galima pavojų, pavyzdžiui slidžius kelius, kelio darbus, stop ženklus. Naujausias tikslas į šią sistemą pridėti pėsčiuosius ir dviratininkus, kad automobilis juos galėtų identifikuoti sunkaus matomumo sąlygomis anksčiau nei pats vairuotojas.
Vietoje trumpo nuotolio ryšių technologijos, pėstieji turėtų būti aptikti naudojantis Wi-Fi ryšio pagalba, kuris sujungtų visus prietaisus ( išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius) turinčius ryšį.
GM teigia, kad integruoti Wi-Fi Direct ir kitus jutiklius, kurie apsaugotų pėsčiuosius ir dviratininkus, į gaminamas transporto priemones yra visiškai įmanoma. Tradicinei sistemai prireikia 7-8 sekundžių, kad būtų aptiktas signalas. Wi-Fi Direct šį laiką sumažins iki 1 sekundės.
” Ši nauja belaidžio ryšio sistema galės įspėti automobilių vairuotojus apie pėsčiuosius, kurie gali žengti į gatvę, iš už pastatyto automobilio, arba apie dviratininkus, kurie važiuoja nematomoje zonoje.”