Nešiojama virtuvė pagelbės stovyklautojams

Kai jūs ieškote kažko labiau “nešiojamo” ir mažiau “virtuvės”, jums turėtų patikti My Camp Kitchen iškylavimo dėžė arba viso rinkinio stovų, grilių, anglies ir propano talpyklos. Tačiau jei norite kažko labiau “virtuvės”, o mažiau “nešiojamo”, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į Critter, nešiojamą virtuvę sukurtą rimties gaminimams gamtoje.

Critter, sukurta dizainerės Elia Mangia dizaino studijos, bando išskirti skirtumus tarp paprasto gaminimo atvirose vietose ir pilnai įrengtos vidaus virtuvės. 240 cm ilgio mediena įrėmintas virtuvės rinkinys turi pritvirtintą dujų stovą vienoje pusėje, ir karšto vandens čiaupą kitoje. Tarp jų galima susiskirstyti maisto ruošimo vietas, susidėti įrankius.

Kalbant apie nešiojimo galimybes, tai yra šiek tiek komplikuota. Nors integruotos rankenos turėtų palengvinti tai, gaila, kad nėra funkcijos, kuri leistų sulankstyti stalą. Jei norite transportuoti Critter į automobolį ar stovyklavietę, turite ją išardyti ir po to vėl sudėti. Tai vis tiek yra labiau kompleksiška ir užima mažiau vietos nei grilis ir sudedamas stalas.
Criiter galima pateikti kaip vidaus ir išorės virtuvės hibridą. Naudojant mažame bute ar biure, jis užima nedaug vietos ir yra funkcionalus. Kai yra šilta ir saulėta diena, ją galima išsinešti į kiemą ir gaminti maistą po atviru dangumi.