ThinTouch – ploniausia kliaviatūra skirta Windows 8

Synaptics pranešė apie naujos kartos lietimu paremtus techninės įrangos komponentus, įskaitant lietimui jautrų touchpad ir itin ploną klaviatūrą su patobulintu apšvietimu. Nauji įrenginiai sukurti Microsoft kompanijos, kurie yra išleidžiami su Windows 8 operacine sistema.
Naujas touchpad geriau žinomas kaip ForcePad. Tai produktas, kuriam numatyta did=iul4 ateitis. Spustelėjimu paremta sistema ClickPad buvo pakeista sudėtingu slėgio jutikliu, kuris paremtas kelių pirštų kintamos jėgos aptikimo technologija.
Mažiau mygtukų nulems gestam skirto ploto maksimizavimą, todėl jis puikiai pritaikytas Windows 8. Įranga gali aptikti iki 5 skirtingų slėgio taškų. Gestų, palaikymo funkcija leis pirštų paspaudimu valdyti slankiojimo juostą.
Kitas kompanijos produktas ThinTouch klaviatūra. Nauji komponentai siūlo geresnį foninį apšvietimą ir pasižymi jėgos jautimo technologija, kuri leis liečiamų ekranų įrenginiams geriau paspausti didžiąsias raides.
ForcePad ir ThinTouch klaviatūra yra 40 % plonesnės nei jų alternatyvos. Jie sukurti, kad būtų galima skirti daugiau vietos baterijai ir vėsinimo įrenginiams.
Kol kas nėra pranešama apie galimybę įsigyti ThinTouch klaviatūrą, tačiau tikimąsi, kad prekyba prasidės 2013 metų viduryje.

ThinTouch Animation from Synaptics, Inc. on Vimeo.