Manatee – iPad laikiklis lovoje

Kiekvienam, kuriam yra tekę laikyti ore iPad naudojant jį lovoje, supranta, kad tai yra labai nepatogi ir varginanti būsena. Šis įrenginys nėra pats lengviausia ir patogiausias, kad būtų galima naudoti lovoje. Vis dėlto kažko trūksta. Netgi tada, kai jo ir nenaudojate, norisi jį padėti į patogią vietą. Manatee buvo sukurtas tam, kad išspręsti šią problemą.
Manatee yra suprojektuotas taip, kad į jį būtų galima įsprausti kur nors tarp čiužinių, lovos rėmo ar tiesiog paslėpti po grindimis. Taip pat jis turi stovą, kuris pasikelia. iPad tiesiog belieka įsprausti į minkštą silikoną. Jis leidžia planšetės naudotojams pasiekti ir keitinėti ekraną, o atsibodus tiesiog jį patraukti.
Kadangi Manatee laikikliai yra lankstūs, į juos galima įsprausti bet kokio modelio iPad’ą, taip pat ir kitus planšetinius kompiuterius, kurie yra panašaus dydžio.
Manatee turi įmontuotą rutulį, kurio dėka žmonės gali pasukti įrenginį. Jis naudojamas norint pakreipti iPad vertikaliai ar horizontaliai.

Kol kas gamintojai ieško finansavimo, kad šį prietaisą būtų galima pradėti gaminti masiškai. Kol kas jo kaina siekia 179$. vėliau jie brangs.