„Huawei“ pristatė išmanųjį telefoną su didžiausiu pasaulyje ekranu

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšių technologijų tiekėjų „Huawei“ parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES 2013) pristatė išmanųjį telefoną su didžiausiu pasaulyje ekranu – „HUAWEI Ascend Mate“. „HUAWEI Ascend Mate“ išsiskiria dideliu 6,1 colių HD ekranu, 1,5 GHz Hi-Silicon keturių branduolių procesoriumi ir 4050 mAh baterija. Išmaniajame telefone įdiegta „Huawei“ patentuota „Quick Power Control“ (QPC) ir „Automated Discontinuous Reception“ (ADRX) baterijos taupymo ir greito dalijimosi technologija.

„„HUAWEI Ascend Mate“ teikia pramogas, bendravimą bei kūrybinę patirtį, tenkinančią visus vartotojo asmeninius ir profesinius poreikius“, – teigia „Huawei“ verslo vartotojų grupės generalinis direktorius Richardas Yu. „„HUAWEI Ascend Mate“ demonstruoja mūsų naujoves, kuriamas siekiant naujausias technologijas padaryti prieinamas didesniam žmonių skaičiui visame pasaulyje.“

„HUAWEI Ascend Mate“ ekranas sudaro 73% viso telefono dydžio. Laiškus, dokumentus, žaidimus ir vaizdo įrašus žiūrėti tampa maloniau. 6,1 colių HD IPS + LCD 1280 x 720 rezoliucijos ekranas užtikrina gerą spalvų aiškumą ir tikslumą, o „Magic Touch“ dėka ekranas reaguoja geriau ir net su pirštinėmis. „Ascend Mate“ yra plonas ir stilingas bei patogiai telpa rankoje, o siauriausioje dalyje plotis siekia vos 6,5 mm.

„HUAWEI Ascend Mate“ įmontuota 4050 mAh baterija ir „Huawei Hi-Silicon“ 1,5 GHz keturių branduolių procesorius. Naudojant „Huawei“ QPC ir ADRX energijos taupymo technologijas, išmanusis telefonas vienu įkrovimu, naudojant jį įprastai, gali veikti iki dviejų dienų. Baterija įkraunama greitai, įkrovimo laikas net 30 proc. trumpesnis – tai geriausias rezultatas šių išmaniųjų telefonų segmente.

„Huawei Ascend Mate“ palaiko penkių dažnių juostas, todėl šis išmanusis telefonas puikiai tinka keliaujantiems visame pasaulyje. Dvigubos antenos dėka telefonas optimizuoja didelės spartos duomenų priėmimą ir perdavimą bei užtikrina nuo 20 iki 30 proc. kokybiškesnį tinklo signalą.

„HUAWEI Ascend Mate“ veikia „Android 4.1“ pagrindu, turi 8,0 megapikselių AF kamerą su HDR ir 1,0 megapikselio HD priekinę kamerą. „HUAWEI Ascend Mate“ įdiegta triukšmo mažinimo technologija, Dolby® garso sistema, yra stereo įrašo galimybė. „HUAWEI Ascend Mate“ papildytosios realybės navigacijos programa padeda pasiekti kelionės tikslą. „Smart reading“ funkcija leidžia greitai pasiekti nuorodą į žodynus, „Wikipedia“ ir „Google“ paieškos puslapius, o „Swift sharing“ funkcija leidžia įkelti nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitus dokumentus du–tris kartus greičiau nei kiti išmanieji telefonai Wi-Fi aplinkoje.

Juodos kristalų ir grynos baltos spalvos „HUAWEI Ascend Mate“ Lietuvoje turėtų pasirodyti gegužės mėnesį.

Apie „Huawei Device“
„Huawei Device” yra įsitikinę, kad kiekvienas žmogus gali būti informacijos centras, o pasaulis būtų geresnė vieta, jei ryšio ir informacijos barjerai būtų nugriauti. Geras mobiliųjų telefonų portfelis, plačiajuosčio ryšio prietaisai ir namų įrenginiai liudija apie kompanijos dėmesį klientams ir jos įsipareigojimą teikti patogią mobiliojo interneto patirtį pasitelkiant nuolatines inovacijas. Remdamasi sėkminga jau daugiau nei du dešimtmečius vystoma veikla informacijos ir komunikacijos pramonėje, kanalo patirtimi, veiklos pajėgumais ir tarptautinių partnerių ištekliais, „Huawei Device“ transformuojasi iš vienu sandoriu milijonus įrenginių didelėms įmonėms parduodančios kompanijos į prekės ženklą „iš verslo į žmones“, tiesiogiai parduodama įrenginius milijonams žmonių. 2011 metų pabaigoje kompanijos produktai buvo parduodami daugiau nei 500 operatorių visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite „Huawei Device” svetainėje www.huaweidevice.com

Informacija apie „Huawei Device“ nuolat atnaujinama:
„Facebook“ puslapyje: www.facebook.com/HuaweiDeviceLietuva
„Twitter“ tinkle: www.twitter.com/HuaweiDevice
„YouTube“ kanale: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo
„Flickr“: www.flickr.com/huaweidevice