„Huawei“ pristatė bevielio ryšio sprendimus automobiliams

Barselona, Ispanija. Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų tiekėjų „Huawei“ pristatė pirmąją automobiliams skirtų bevielio ryšio sprendimų seriją. Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese (2013 Mobile World Congress (MWC)) „Huawei“ pademonstravo transporto priemonėms tinkamus 3G ir LTE ryšio modulius „MU609T” ir „ME909T”, mobiliąją saitvietę (angl. hotspot) „DA6810“, ir 3G diagnostikos sistema „DA3100”.

Transporto priemonėms skirti „Huawei“ produktai tiekia bevielį internetą, nepriklausomą nuo oro sąlygų, reljefo ar elektros energijos tiekimo. Šių produktų dėka automobilių pramonei suteikiamos naujos plėtros galimybės.

„„Huawei“ džiaugiasi prasidėjusia išmaniųjų transporto priemonių era, vartotojams yra prieinami produktai, integruojantys bevielę komunikaciją ir automobilių elektronines technologijas“, – sakė „Huawei“ sprendimų vartotojams grupės mobiliojo plačiajuosčio ryšio skyriaus viceprezidentas Kevinas Liu. „„Huawei“ sukurti telematikos sprendimai tiekia automobiliams bevielį internetą, todėl vartotojai gali mėgautis informacijos ir ryšio technologijų teikiamais privalumais.“

„MU609T” ir „ME909T“ yra pirmieji automobiliams skirti „Huawei“ 3G ir LTE ryšio moduliai. Jie atitinka automobilių aplinkos temperatūrą ir energijos suvartojimą. „MU609T” palaiko iki 14.4M greitį HSPA+ tinkle, o „ME909T” palaiko 100Mbps greitį LTE tinkle. Abiejuose moduliuose yra instaliuota GPS navigacija ir „eCall“ funkcija.

„FOTA“ nuotolinio valdymo programinė įranga leidžia integruoti naujas technologijas į „MU609T“ ir „ME909T“ modulius. Jų galingumas buvo pripažintas geriausių pasaulio automobilių gamintojų, įrenginiai netrukus bus integruoti į bevielio ryšio sistemas keliuose aukščiausios klasės automobiliuose.

„DA6810“ 3G WiFi įrenginys tiekia didelės spartos interneto ryšį, garso bei vaizdo pramogas keliaujant automobiliu.

„DA3100“ yra diagnostinė duomenų perdavimo sistema, kuri leidžia draudimo paslaugų teikėjams ir automobilių parkams gauti informaciją apie transporto priemonės eksploatavimo sąlygas ir vairuotojo įpročius. Ši automobilių sistema perduoda informaciją realiu laiku per 3G tinklą telematikos paslaugų teikėjui, o iš ten – trečiosioms šalims. „DA3100“ taip pat leidžia transporto priemonės savininkui įjungti automobilio signalą, žibintus, atidaryti arba uždaryti langus nuotoliniu būdu per išmaniojo telefono aplikaciją. Šią sistemą paprasta įdiegti, ji neapsiriboja geografiniu regionu ar automobilio tipu.