„Huawei“ pristatė išmanųjį sprendimą namams „HUAWEI MediaQ M310“

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų sprendimų tiekėjų „Huawei“ Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese (2013 Mobile World Congress (MWC)) pristatė „MediaQ M310“. Šis media kubas apjungia išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir televizorių turinį, taip perkeldamas namų technologijas į išmanių technologijų erą.

Kompaktiško 14 mm aukščio „MediaQ M310“ galimybės yra tokios pat, kaip profesanalios techninės įrangos. Media kube galimos įvairios ekrano sąveikos, media valdymas, vaizdo skambučiai ir žaidimai. Keturių branduolių „ARM9“ procesorius palaiko bevielį ryšį per HDMI. Televizoriaus ekrano bei išorės kameros pagalba „MediaQ M310 suteikia išskirtinę vaizdo skambučių kokybę bendraujant su šeima ir draugais visame pasaulyje. 32 GB įrenginio atmintis gali būti papildyta „Micro SD“ atminties kortelėmis.

„Šioje namams skirtų skaitmeninių technologijų evoliucijos eroje su „Huawei MediaQ“ galima mėgautis integruotomis pramogomis be papildomų išlaidų technologijos atnaujinimui,” – sako „Huawei“ įrenginių namams prezidentas Yang Zhirong. „„MediaQ“ yra itin universalus ir gali būti naudojamas kaip išmanusis televizorius, TV priedėlis arba portalas, leidžiantis pasiekti visą turinį iš bet kurio prietaiso.”

Galinga „Huawei MediaQ“ konsolidavimo funkcija automatiškai surūšiuoja ir susistemina dokumentus iš kompiuterių, mobilių kietųjų diskų ir kitų duomenų saugojimo įrenginių. „MediaQ“ iš anksto įdiegtus „Ducati bike“ ir „Breaker‘s revenge II“ žaidimus galima žaisti naudojant planšetinius kompiuterius arba žaidimų konsoles. Papildomų priedų sąraše yra universalus nuotolinio valdymo pultelis, kontroliuojantis „MediaQ“, TV priedėlį, televizorių ir kitus skaitmeninius prietaisus, taip pat programinė įranga, konvertuojanti išmanųjį telefoną į „MediaQ“ pelę ir klaviatūrą, bei Y tipo maitinimo lizdas, sujungiantis USB jungtį ir mobilius kietuosius diskus.

„MediaQ M310” pirmą kartą pademonstruotas sausio mėnesį vykusioje „Consumer Electronics Show“ (CES 2013) parodoje Las Vegase. Įrenginio kaina ir prieinamumas bus paskelbti netrukus.

Apie „Huawei Device“
Nuo 2012 metų pabaigos „Huawei“ produktai ir sprendimai yra įdiegti daugiau nei 140 šalių ir aptarnauja daugiau nei trečdalį pasaulio gyventojų. „Huawei“ yra įkūrusi daugiau nei 20 mokslinių tyrimų ir plėtros centrų visame pasaulyje, tokiose valstybėse kaip JAV, Vokietija, Švedija, Rusija, Indija ir Kinija. Sprendimai vartotojams yra viena iš trijų kompanijos verslo grupių, siūlanti įvairius produktus galutiniams vartotojams – mobiliuosius telefonus, plačiajuosčio ryšio prietaisus, namų įrenginius, „debesis“ ir mikroschemų rinkinius. Kompanija yra sukaupusi daugiau nei 20 metų verslo patirtį informacijos ir ryšių technologijų sektoriuje bei turi platų pasaulinį partnerių tinklą. „Huawei“ sprendimų vartotojams grupė kartu su „Huawei Device“ yra pasiryžusi pristatyti naujausias technologijas, pasiūlyti naujas galimybes ir kurti nepaprastą patirtį žmonėms visame pasaulyje.
Daugiau informacijos internete: www.huaweidevice.com