Kas yra antivirusinė programa ir kada ji gali Jus išgelbėti?

Atsiradus kompiuteriams ir ypač išpopuliarėjus internetui – vis dažniau pradėta kalbėti apie antivirusines programas. Tiesa, dešimt metų atgal jos atrodė tikras “kosmosas” ir daugelis močiučių iki šiol galvoja, kad virusais apsikrėsti gali ir žmonės. Antivirusinė programa apsaugo ne tik žmones, tačiau ir kompiuterius. Tai būdas saugiai naršyti po internetą ir nepergyventi, kad piktybiškai sukurtos programos pažeis Jūsų failus arba net pavogs duomenis.

Programų pasirinkimas

Antivirusinė programa reikalinga, kad kompiuteris būtų apsaugotas. Kadangi šiuo metu galima pasirinkti iš labai daug skirtingų programų, kurios turi ne tik apsaugos, tačiau ir papildomas funkcijas – rekomenduojame palyginti kuo daugiau variantų. Paprasčiausiai taip užsitikrinsite, kad atrasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Jeigu pasirinkti sunku, kadangi labai mažai nusimanote šioje sferoje – konsultacija su profesionalu galėtų būti ir yra tikras išsigelbėjimas. Išgelbėkite savo kompiuterį nuo virusų, kurie gali sugadinti visą jame esančią informaciją.

Mokamos VS nemokamos programos

Programos gali būti tiek mokamos, tiek nemokamos ir priklausomai nuo to, kaip žmogus suvokia antivirusinės programos svarbą – jis pasirinks ir atitinkamą variantą. Siūlome suprasti, kad nemokamos programos niekada nebus tokios geros, kaip kad mokamos. Taigi, gaišite savo laiką atsisiųsdami nemokamą programą, instaliuosite ją ir galiausiai vistiek nesulauksite tokio efekto, kuris Jums leistų visiškai ramiai jaustis.

Ar programa yra būtina kompiuteriui?

Jeigu norite, kad kompiuteris būtų apsaugotas, ilgai Jums tarnautų ir puikiai atliktų visas paskirtas funkcijas, tokiu atveju antivirusinė  programa yra ne tik kad galimybė, tačiau būtinybė, kuria reikia pasinaudoti. Drąsiai sakome, kad antivirusinė programa kompiuteriui yra būtina, kadangi naršant internete prarasti savo duomenis yra lengva, tačiau susigrąžinti – sunku ar net neįmanoma.

Antivirusinė programa gali būti tikras išsigelbėjimas. Daugelis nesusimąsto apie jos naudą iki tol, kol realiai netenka susidurti su nutekintais duomenimis arba sugadintais tam tikrais failais. Atsarga gėdos tikrai nedaro. Jeigu nenorite mokėti už kokybiškas antivirusines programas – įsigykite bent jau nemokamas. Tai geriau nei nieko.