„Dalinuosi.lt“ bendradarbiauja su „Lietuvos draudimu“

Ar esate susidūrę su situacija kai trumpam prireikia kokio nors daikto (fotoaparato, drono, garso technikos, žaidimų konsolės, įrankių ar kt.), kai pirkti jį neapsimoka, nes ko gero panaudosite jį tik kartą? Jei taip, tuomet ko gero esate išbandę nuomos ar kitaip dar vadinamą dalinimosi daiktais paslaugą internete. Viena iš tokių nuomos platformų — dalinuosi.lt. Tokia platforma yra naudinga ne tik tiems, kurie nori išsinuomoti kokį nors daiktą, bet ir tiems, kurie nori prisidurti prie atlyginimo nuomodami savo mažai naudojamus daiktus. Tokia galimybė, internetu skolinti ar išsinuomoti daiktus, yra visoms šalims naudingas reiškinys. Tačiau, anksčiau, kai ši paslauga dar buvo naujovė Lietuvoje, žmonės galbūt jautėsi nesaugiai, kad jų nuomojamus daiktus nuomininkai gali sugadinti ar apgavikai gali apskritai negrąžinti tokių daiktų. Jau 2015 metų pabaigoje „Dalinuosi.lt“ ėmė bendradarbiauti su ne gyvybės draudimo bendrove „Lietuvos draudimas“. Toks bendradarbiavimas leidžia įvairių daiktų nuomotojams jaustis saugiau.

Ne visos draudimo bendrovės gali pasiūlyti tokią paslaugą. Dalinuosi.lt vadovas P. Valatkevičius dalinosi, kad draudimą paslaugas teikiančių partnerių buvo ieškota ir Anglijoje ir Vokietijoje, tačiau  jų suformuluoti pasiūlymai neatitiko poreikio. „Lietuvos draudimas“, kaip rinkoje lyderiaujanti bendrovė, turi galimybę kurti visiškai naujus draudimo produktus. Turima statistika, patirtis ir eksperto lygio žinios leidžia kurti tokius naujus produktus kaip su dalinuosi.lt suderėtass daiktų draudimas nuomotojams (apie kitas „Lietuvos draudimo“ paslaugas internetu skaitykite čia: https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu).

Jūs dar nebandėte išsinuomoti daikto? Išmėginkite. Įsivaizduokite, kad artėja dar vienas geriausio draugo gimtadienis, atrodo kad jau padovanojote visas įmanomas dovanas, kurios patiktų jubiliatui. PlayStation būtų per brangi dovana, kurios negalite sau leisti. Sprendimas — nustebinkite jį išsinuomoję žaidimų konsolę! O gal turite nenaudojamų daiktų ir norite juos įdarbinti? Registruokis dalinuosi.lt ir pradėk uždirbti nuomodamas daiktus.