Nuolaida antivirusinei valstybinėms ir nepelno organizacijoms

Valstybinės įstaigos bei nepelno organizacijos, nuolat ieško būdų, kaip kuo ekonomiškiau ir kuo prasmingiau panaudoti turimus išteklius. Siekiant juos panaudoti ypač tikslingai bei gauti kuo daugiau naudos, verta prisiminti, kad puikiu pasirinkimu gali tapti akcija, suteikianti galimybę, tam tikrų gaminių įsigyti pigiau.

Ne paslaptis, kad valstybinės bei nepelno organizacijos savo veiklai vykdyti naudoja kompiuterius, tad svarbu užtikrinti sklandų šių įrenginių darbą bei apsaugoti juos nuo virusų. Tad, siekiant šių tikslų, antivirusinė yra puikus pasirinkimas, tačiau dar geresnė žinia ta, kad šiuo metu galioja akcija, kurios metu, šį gaminį galite įsigyti pigiau.

Puikus išskirtinis pasiūlymas – nuolaida antivirusinei valstybinėms ir nepelno organizacijoms. 

Valstybinės įstaigos ir nepelno organizacijos gali įsigyti ESET programinės įrangos licencijas pigiau – su 50% nuolaida (*nuolaida taikoma nuo naujos licencijos kainos). Norėdami įsigyti licenciją su nuolaida, užpildykite žemiau esančią formą. Patikrinę duomenis, atsiųsime Jums pasiūlymą licenciją įsigyti pigiau.

Kaip matyti, nuolaida antivirusinei valstybinėms ir nepelno organizacijoms yra ypač didelė – gaminį galite įsigyti perpus pigiau. Gaminiai su nuolaida, pasižymi ypač patrauklia kaina, leidžia taupyti bei džiaugtis mažesnėmis išlaidomis. 

Tačiau ir tai dar ne viskas: galimybė įsigyti gaminį internetu, taupo jūsų laiką. Taigi, turite unikalią galimybę pasinaudoti ypač patraukliu pasiūlymu. Tad, nepraleiskite progos.

Daugiau: http://www.antivirusine.lt/nuolaida-valstybinems-ir-nepelno-organizacijoms