Kiek išsilaiko dantų balinimas?

Norite nuostabiai baltos šypsenos, kuri džiugintų ne tik aplinkinius, tačiau ir Jus pačius? Tokiu atveju siūlome kasdieninei savo burnos higienai skirti kuo daugiau dėmesio. Kol vieni skiria laiko, tuo tarpu kiti teigia, kad balta šypsena – brangiai kainuoja. Tikrai ne. Svarbiausia – reguliarus rūpinimasis savimi.

Juolab, vienas puikiausių dantų spalvos išlaikymo būdų yra dantų balinimas. Profesionalios paslaugos atliekamos Juozas.Dental klinikoje, tad pasinaudokite pasiūlymais, kurie kainos ir kokybės prasme dažnai įvardijami kaip tobuli.

Dantų balinimas Kaune: pasiruošimas

Estetinis dantų balinimas yra gana paprasta ir operatyviai atliekama paslauga. Žinoma, minimali priežiūra leis užsitikrinti, kad dantys atrodys puikiai ilgesnį laiko tarpą.

Pirmiausia reikia nepamiršti, kad prieš balinimą ne tik labai rekomenduojama, tačiau net ir būtina burnos higiena. Dažnai higienisto apžiūros metu net sužinoma, kad balintis dantų nerekomenduojama, kadangi taip galima pažeisti emalį, juolab, pirmiausia reikia susitvarkyti dantų gedimus, kitas burnos ertmės problemas. Štai todėl šio tipo procedūra nerekomenduojama namuose. Dažnas užsisako priemones internetu ir savarankiškai balinasi dantis. Deja, to rezultatas gali būti pažeista burnos ertmė, įvairios ligos.

Radus gerą kliniką specialistas ne tik atliks balinimą, tačiau ir suteiks Jums visą reikalingą informaciją. Kaune yra ne viena klinika teikianti šias paslaugas, tad siūlome neskubėti rinktis.

Dantų baltumo trukmė ir priežiūra

Tiek balinimas kapomis, tiek lazeriu tarnauja priklausomai nuo kelių svarbių niuansų. Pirmiausia – paslaugos kokybė. Štai todėl rekomenduojame nepasitikėti ypač pigiomis paslaugomis. Kaina nebūtinai turi būti labai didelė, tačiau jeigu ji pernelyg maža, tikėtina, kad paslauga bus suteikta nekokybiškai.

Greta kainos baltumas kinta ir priklausomai nuo kiekvieno asmens dantų būklės. Kol vieni išties ilgesnį laiko tarpą išlieka baltesni, tuo tarpu kiti greičiau pradeda gelsti, tad jiems reikia daugiau priežiūros. Taip, būtent priežiūra yra paskutinis niuansas, kuri gali nulemti Jūsų dantų baltumą. Kuo daugiau dėmesio dantims skirsite – tuo ilgesnį laiko tapą jie išlieka baltesni, tad venkite rūkymo, dažančių gėrimų, reguliariai ir tvarkingai prižiūrėkite savo burnos ertmę.

Kaune pasiūlymų daug, tačiau kuris geriausias? Skaitykite atsiliepimus ir rinkitės kokybę!