Į madą grįžta maži telefonai?

Juokaujama, kad vienas ryškiausių telefonų bruožų metų eigoje yra tai, kad jie labai didėja. Jeigu anksčiau mobilusis buvo reikalingas tik skambinimo tikslais, tai šiuo metu per jį žiūrimi filmai, laidos, taip pat, rašomi laiškai. Tiesa, dizaineriai pastebi, kad madoje vėl mažesnio modelio telefonai, tad ir stiklų dužimas tampa kur kas retesnė problema.

iPhone 5S baterijos keitimas – dažniausia problema

iPhone 5S baterijos keitimas yra viena dažniausių problemų, kuri nutinka mobiliųjų savininkams. Daugelis teigia, kad telefonas neveikia, nekrauna, tad iPhone 5S baterijos keitimas tampa būtinas.

Svarbiausia, kad iPhone 5S akumuliatoriaus keitimas reikalingas ne po kokių nors rimtų gedimų. Paprasčiausiai metų eigoje įranga dėvisi, tad natūralu, kad iPhone 5S akumuliatoriaus keitimas taip pat atliekamas reguliariai. Svarbiausia nelaukti, kol naudojimasis įranga bus komplikuotas ir baterijas keisti kuo greičiau, kai tik pamatomi neveiksnumai.

Kodėl vėl maži telefonai?

iPhone 5S baterijos keitimas padės jums naujam gyvenimui prikelti net ir labai senus modelius, tad jeigu turite mažo ekrano telefoną – tokiu atveju verta juo naudotis ir toliau. Kodėl? Paprasčiausiai tokio modelio telefonai dažniausiai tarnauja kur kas ilgiau, kadangi dėl mažesnio ekrano jie naudojami rečiau pašaliniams darbams atlikti.

Jais yra kur kas rečiau naršoma, tad dažniausiai kur kas ilgiau tarnauja baterija. Nors iPhone 5S baterijos keitimo kaina nėra didelė, tačiau galima sutaupyti – kodėl gi ne. Taip pat dažniausiai nukritę tokie telefonai kur kas rečiau sudūžta, tad taip pat nėra reikalingas ekrano keitimas, kuris taip pat turi būti paliekamas profesionalų rankose. Juk net ir įtrūkimai turi būti skubiai šalinami , kadangi netvarkant telefono jie greitai virs dideliais suskilimais.

Visoje Lietuvoje teikiamos Mano Phone telefonų tvarkymo paslaugos leis Jums dėl nieko nesukti galvos ir džiaugtis įrangos funkcionalumu. Svarbiausia turėti po ranka meistrų telefono numerį, kad iškilus problemoms galėtumėte gauti operatyvias paslaugas ir greitus problemos sprendimus.