Ką veikti gamtoje? TOP 3 internetinės svetainės, kurios turi ką pasiūlyti.

Planuojate pasibuvimą gamtoje tačiau nežinote ką įdomaus ar net ekstremalaus galima nuveikti? Jei taip, rekomenduojame 3 internetines svetaines, kuriose galima rasti įvairiausių pramogų ir užsiėmimų tinkančių ir pasibuvimui su šeima ar draugais.

Neries-baidarės.lt

Norite patirti tai ko prieš tai nesate patyrę, o gal norite linksmą ir ekstremalų laiką? Jei taip rekomenduotina apsilankyti čia, kur Jūsų lauks įdomūs upių maršrutai Vilnele, plaukimas Žeimena bei Neries upe. Šiais pasiplaukiojimais galima susipažinti ir su VIlnių supančia augmenija ir su pačio miesto infrastruktūra. Taip pat siūloma galimybė pasiplaukiojimams naktį. Tokiu būdu suaktyvėja visi žmogaus pojūčiai bei atsiveria nuostabūs naktinio Vilniaus vaizdai.

Gedadovana.lt

Čia galima rasti įvairiausių užsiėmimų vienoje vietoje. Tai puikus būdas nustebinti artimąjį dovanojant pasijodinėjima arkliais, šuolį parašiutu ar skrydį oro balionu. Patogi svetainės sistema leis greitai ir nesunkiai rasti tai ko ieškote. Nesukite galvos ką veikti ar padovanoti artimam žmogui, užsukite į Gerą Dovaną ir raskite tai kas Jums tinka labiausiai.

Varlinukas.lt

Tėveliams ieškantiems kaip užimti vaiką vasaros atostogų metu, siūlomos įvairios vaikų stovyklos, kuriose dirba profesionalūs žmonės galintys pasirūpinti, kad Jūsų vaikas praleistų puikų laiką, susirastų naujų draugų bei patirtų nepamirštamų emocijų. Viena tokių stovyklų skirtų jaunesnio amžiaus vaikams – Varlinukas.lt