Skyrybos internetu – ar tai įmanoma?

Šiais laikais internetas kiekvieno mūsų gyvenime atlieka itin svarbų vaidmenį, ir dauguma neįsivaizduoja gyvenimo be jo. Internetas taip pakeitė gyvenimus, kad dauguma apsipirkinėjimų vyksta ne fizinėse parduotuvėse, tačiau – internetinėje erdvėje. Nei išimtis tapo ir tokių paslaugų kaip remonto, pramogų ar net skyrybų paslaugų užsakymas internetu. Skyrybos: nuo ko pradėti? Kaip joms pasiruošti?

Kodėl rinktis skyrybas internetu?

Visų pirma, esant poreikiui ar norui skirtis su antrąją puse, pravartu kreiptis į specialistus, kurie kaip tik galėdami mėgintų pagelbėti įvairiais kylančias klausimais. Tai svarbu, nes nors šis procesas gali atrodyti greitas ir nesudėtingas, tačiau jis reikalauja daug laiko, pastangų bei sveikatos. Todėl šios profesijos specialistai pasirūpina reikiamų dokumentų parengimu, konsultacija jas pildant bei prašymų surinkimu iš reikiamų institucijų. Dabar visa tai gali būti atliekama internetu, neišeinant iš namų.

Tai patogus būdas žmonėms gyvenantiems kitoje valstybėje ir neturintiems galimybės bet kada grįžti dokumentų pasirašymui. Advokatai pasirūpins abiejų sutuoktinių norų ir pageidavimų išklausymu, lygiu turto padalijimu, dokumentų parengimu bei kitais teisiniais klausimais.

Skyryboms internetu gali reikėti tik vieno – galimybės atsispausdinti ir nuskenuoti reikiamus popierius siuntimui. Neturint tokios galimybės galima pasvarstyti apie elektroninio laiško paslaugas, kurio dėka viską galima atlikti skaitmeninėje erdvėje.

Kas liečia paslaugų kainos klausimą, tai tiek skyrybos internetu, tiek susitikinėjant gyvai kainuoja tiek pat. Vienintelis advokatų paslaugų pabrangimas gali jaustis jei dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kiltų nesusipratimų ar nepasitenkinimų. Tokiu atveju gali tekti nesutarti bendru sutarimu, bet kreiptis į teismą. Advokatai tada ruošia ieškinius, kurie galėtų padėti vienam ar kitam sutuoktiniui, o galutinį ir ne ginčijamą sprendimą priima teismas. Tokiu būdu teismo sprendimas gali būti priimtas užtesiant visą proceso laiką, už kurį tenka ne pigiai susimokėti.

Taigi, jei bendru sutarimu nutarete skirtis su antrąja puse, o galimybės dalyvauti teismo pobūdžiuose ar pasitarimuose neturite – ne bėda. Visą tai galima atlikti sėdint namie ar išvykus į užsienį. Jums tik reikia kreiptis skyrybų advokatus, kurie kaip mat jus pakonsultuos ir padės visais kylančiais klausimais.