Vestuvių fotografai pataria: 5 gražiausios vietos fotosesijai Vilniuje ir aplink

Geras fotografas net prie balos sugebės nufotografuoti taip, jog rezultatas privers išsižioti. Tačiau kam verstis per galvą bandant sukurti grožį ten kur jo nėra, kai tuo tapu daug paprasčiau pasirinkti tinkamą vietą fotosesijai. Ir visai nesvarbu ar tai vestuvių, ar krikštynų, ar tiesiog draugų fotosesija.
Fotogidas.lt vestuvių fotografai išskyrė 5 fotogeniškiausias ir jaunųjų bei įsimylėjėlių mėgstamas vietas fotosesijoms Vilniuje ir aplink.

VU botanikos sodas

Vasaros metu nėra gražesnės vietos už VU botanikos sodą. Žaluma, žydintys įvairiaspalviai augalai ir sutvarkyta aplinka – ideali romantiškai fotosesijai. Čia gausu jaukių ir romantiškų kampelių, kurie tik ir kviečia sustoti fotografijai – vešlus vynuogynas, tvenkinys, suoleliai ir dailūs vingiuoti takeliai. Vešli augalija visuomet geras pasirinkimas fonui.

Žiemos metu botanikos sodas taip pat nepraranda populiarumo – erdvė ir baltutėlis sniegas padengęs šimtamečius medžius – tai sukuria magišką nuotaiką, kuri, žinoma, atsispindi fotografijose.

Beje, nepamirškite, jog įėjimas į botanikos sodą – mokamas.

Vilniaus universiteto kiemeliai

Vilniaus senamiestyje gausu erdvių fotosesijoms, tačiau Vilniaus universiteto kiemelis yra mėgstamiausia. Senoviniai raižiniai, skulptūros, išskirtinė architektūra yra idealus fonas fotosesijai. Tuo tarpu arkos išgelbėja užklupus lietui.

Visai šalia Šv. Jonų bažnyčios varpinė, nuo kurios matyti įspūdingi Vilniaus senamiesčio vaizdai, o tolumoje matyti Gedimino pilis. Išties verta susikaupti ir užlipti į viršų (praverstų patogi avalynė), nes fotosesija senamiesčio stogų fone tikrai nepakartojama.

Beje, nepamirškite, jog įėjimas į Vilniaus universiteto kiemelį bei Šv. Jonų bažnyčios varpinę – mokamas.

Trakų pilis

„Meilė atlaikys amžių išbandymus, kaip atlaikė didinga Trakų pilis“ – tokių ir panašių priesaikų nuolat galima girdėti aplink Trakus. Trakų pilies prieigos itin mėgstamą vietą vestuvių fotosesijoms. Aplink Trakų pilį – fotogeniška aplinka. Didinga pilis, mediniai tiltai, raibuliuojantys ežerai sukuria ypatingą aurą. Tačiau savaitgalį čia gausu turistų ir ramaus kampelio gali tekti paieškoti. Tuo tarpu nuotakos nešimas per tiltą įmanomas tik labai gerai prisitaikius – bet pasistengti sustabdyti turistų jūrą keliems kadrams tikrai verta.

Norintiems ko nors daugiau visuomet galima sėsti į jachtą ir pasiplaukioti aplink ežerus. O galima ir vandens dviračius paminti – ir veiklos, ir įdomių kadrų Trakuose tikrai nepritrūks.

Žalieji Ežerai

Pavasarį (balandžio pabaiga – gegužė) prabundant gamtai ir puošiantis šviežia žaluma bei rudenį (rugsėjo pabaiga – spalis) lapams pasipuošus raudoniu ir auksu, Žalieji ežerai tampa tikru traukos tašku gamtos mylėtojų fotosesijoms. Vasarą būtų taip pat gražu, tačiau fotosesija sudėtinga dėl didelio kiekio poilsiautojų.

Kuomet prie ežero nezuja poilsiautojai, galima romantiškai pasivaikščioti pakrantėmis, parymoti ant lieptų ar įlipti į pakrantėje pririštas valtis. Natūralus smaragdinis ežero žalumas nuostabiai atrodo fotografijose.

Kernavės piliakalniai

Didingus laikus menantys Kernavės piliakalniai yra įdomi vieta romantiškoms fotografijoms. Tai mėgstama vieta švenčiantiems tradicines vestuves. Kernavėje nėra tokių didelių turistų srautų kaip Trakuose, tad čia daug ramiau galima pozuoti ant piliakalnių, nuo kurių atsiveria įspūdingi horizontai ir upės vingiai. Žaliuojantys Lietuvos miškai pagyvina nuotraukas ir suteikia jaukų foną.

Norintiems dar gražiau – galima pasirinkti fotosesiją vakare, saulėlydžio metu. Auksiniai vakarai neabejotinai sukurs neįkainojamą nuotaiką ir žavias fotografijas.