Kaip papuošti namus ir tuo pačiu suteikti papildomą apšvietimą?

Ne paslaptis, kad sietynas dažniausiai yra pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje. Paprastai tokio tipo apšvietimas taip pat yra viena pagrindinių jūsų namų vidaus detalių. Taigi galite sutikti, kad renkantis šviestuvą naujiems namams, reikia skirti jam ypatingą dėmesį. Kai pasiūla tokia didelė, išsirinkti šviestuvą tikrai sunku, tačiau į ką atkreipti dėmesį renkantis šviestuvą? Jei jus domina įvairūs įleidžiami šviestuvai, užsukite ir išsirinkite labiausiai patikusį ir sau. Apšvieskite erdves be papildomų rūpesčių! Mūsų asortimente rasite įvairių formų, tad pritaikyti reikiamose erdvėse neturėtų kilti problemų. Rinkitės iš plataus asortimento internetu, nes čia gera kaina!

Renkantis bendrą patalpų apšvietimą, rekomenduojame ieškoti lempų su šviesos sklaidytuvais

Jei tai neįmanoma, reikia pasirinkti matinę (pritemdytą) lemputę. Tokiu būdu šviesa pasiskirstys tolygiai ir užpildys visą erdvę. Renkantis rašomojo stalo apšvietimą, rekomenduojame rinktis šviestuvą atviru viršumi, kad žemyn nukreipta šviesa nebūtų per stipri. Akcentiniam apšvietimui prie lempų taip pat rekomenduojame įsigyti reguliatorių. Tai leidžia patiems reguliuoti šviesos ryškumą ir priderinti jį prie apšviečiamo objekto. Modernūs šviestuvai gali būti ir visai paprasti. Ovalo formos, vienos spalvos. Modernus šviestuvas tiks daugeliui jūsų numatytų erdvių. Jei išsirinkote šviestuvą, kuris Jums yra ypatingas dėl jo formos – jo vieta galėtų būti svetainėje. Šiame kambaryje dažniausiai praleidžiame daugiausiai laiko. Jame leidžiame laisvalaikį įvairiais būdais, skaitome knygas, žaidžiame žaidimus ar laukiame svečių. Šviestuvas pasitiks kiekvieną nusprendusį būti šiame kambaryje.

Modernus šviestuvas gali tapti net pokalbio pradžia su svečiais, o vakarui atėjus šviesa būtų ypatingai jauki. Jei pasirinkote modernaus stiliaus, tačiau visai paprastą šviestuvą, jis galėtų pasitikti jus jau prie įėjimo į namus ar būti vonioje. Modernūs šviestuvai itin žavūs ir praktiški, išsirinkus tinkamą spalvą galite jų net nepastebėti. Modernūs šviestuvai namams – geriausias pasirinkimas kiekvieniems namams.

Kokiame aukštyje turėtumėte pakabinti apšvietimą?

Vienas iš svarbiausių dalykų yra lempų kabinimo aukštis. Jei liustra yra per žema, tai pirmiausia sukels nepatogumų aukštesniems žmonėms, kitaip lempa užgoš kitas stiliaus detales ir taps visiškai neskaniu elementu. Tačiau per aukštai pakabinta lempa gali pasiklysti erdvėje ir prarasti savo grožį. Taigi panašus į lempos dydį, taigi čia: kuo didesnė lempa, tuo ji turėtų pakabinti aukščiau. Na, žinoma, atvirkščiai, kuo mažesnė lempa, tuo ji turėtų pakabinti žemiau. Lubiniai ir įmontuojami šviestuvai skirti svetainei, miegamajam, virtuvei, valgomajam, koridoriui, voniai, darbo kambariui, vaikų kambariui, holui, pagalbinėms patalpoms, biurui, viešbučiui, restoranui. Populiariausia spalva – balta. Ši spalva neįtikėtinai universali, nes įleidžiamiems šviestuvams prigludus prie lubų jie tampa vos pastebimi. Ant įmontuojamų ir lubinių šviestuvų nėra kur kaupti dulkėms ar nešvarumams, taigi, jie taip pat ir praktiški.