Skip to content
Home » Platus saugos tarnybos paslaugų spektras įvairiausiems saugos poreikiams tenkinti

Platus saugos tarnybos paslaugų spektras įvairiausiems saugos poreikiams tenkinti

Ieškantiems įvairiausių saugos sprendimų savo gyvenamųjų namų, biuro patalpų, sodo namelių, garažų ir kt. patalpų apsaugai dažnai tenka pasukti galvą, kuris sprendimas tinkamesnis, vertinant patalpų specifiką, būtinas apsaugos apimtis ir pan. Šiame paieškų ir apsisprendimo kelyje itin padeda patikima apsaugos tarnyba, galinti patarti, paaiškinti ir pasirūpinti moderniausiais ir efektyviausiais saugos sprendimais, geriausiai atliepiančius Jūsų realius poreikius. Būtent tokia tarnyba yra ir saugos firma „Ekskomisarų biuras“.

Kokias paslaugas teikia saugos tarnyba?

Saugos tarnyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose teikia itin platų spektrą  turto ir asmenų saugą užtikrinančių paslaugų. Pradėkime nuo to, kad saugos tarnyba teikia fizinės apsaugos paslaugas. Specialistų teigimu, fizinės apsaugos paslaugos gali būti puikiu saugos sprendimu, tenkinančiu praktiškai visų poreikius ir tinkančiu praktiškai visiems gyvenimo atvejams. Fizinė apsauga gali būti taikoma įvairiausių objektų apsaugai ar jų periodinei apžiūrai, taip pat renginių apsaugai, svarbių asmenų apsaugai, krovinių palydai bei apsaugai. Ši saugos tarnybos paslauga išsiskiria tuo, kad apsaugos darbuotojai saugomuose objektuose, renginiuose, saugodami bei lydėdami svarbius asmenis ar pan. visada budi betarpiškai.

Ne ką mažiau populiari saugos tarnybos teikiama paslauga yra ir apsaugos sistemų įrengimas bei jų techninė priežiūra. Saugos firmų specialistai greitai ir kokybiškai įrengia patikimai veikiančias įėjimo kontrolės sistemas, gaisro signalizacijos sistemas, vaizdo kamerų bei signalizacijų sistemas. Be to, saugos tarnyba taip pat periodiškai patikrina įrengtų sistemų būklę, jų funkcionavimą, todėl, esant reikalui, šalina aptiktus gedimus.

Apsaugos tarnyba teikia ir nuotolines paslaugas kaip, pavyzdžiui, vaizdo stebėjimas visą parą. Priešingai nei naudojantis fizine apsauga, naudojantis nuotolinėmis saugos tarnybos paslaugomis, saugos tarnybos darbuotojai nuolat nebudi Jums priklausančiose pastatuose, patalpose ar teritorijose, tačiau nuo to apsaugos efektyvumas nenukenčia. Saugos tarnybos darbuotojai nepertraukiamai stebi visus objektus, kurie yra prijungti prie stebėjimo ir valdymo centro sistemos, todėl nedelsiant yra sureaguojama į pavojaus signalus, kuriuos valdymo centrui perduoda saugomame pastate, patalpose ar teritorijoje įrengta apsaugos sistema. Pažymėtina, kad gavus pavojaus signalą iš saugomo objekto, nieko nelaukiant yra išsiunčiamas greitojo reagavimo ekipažas.

Mokymai – tai dar viena paslauga, kurią teikia saugos tarnybos „Ekskomisarų biuras“ specialistai. Veikdami pagal LR Policijos departamento išduotą licenciją, saugos tarnybos specialistai moko apsaugos darbuotojus bei kitus asmenis, kurie savigynos tikslais siekia įsigyti šaunamuosius ginklus.

Saugos tarnybos šaudyklos paslaugos ir tėvams, ir jų vaikams

Šaudyklos paslaugos – tai dar viena paslauga, kurią teikia „Ekskomisarų biuras“ saugos tarnyba. Šaudykloje ne tik turėsite galimybę pašaudyti iš daugybės skirtingų modelių ginklų, bet ir susipažinsite su skirtingų modelių ginklų charakteristikomis, jų savybėmis, sukūrimo detalėmis ir pan. Apsaugos tarnybos šaudykla puikiai tinka ir tiems, kurie šia paslauga naudojasi, siekdami patobulinti šaudymo įgūdžius, ir tiems, kurie ieško aktyvesnių pramogų laisvalaikiui arba ypatingesnei progai, kaip, pavyzdžiui, bernvakariai/mergvakariai ar pan. Atkreipiame dėmesį į tai, kad saugos tarnybos šaudykloje pašaudyti į taikinius gali ne tik suaugusieji, bet ir tam tikro amžiaus vaikai bei paaugliai, lydint bent vienam iš tėvų.