Skip to content
Home » iPhone 13 apžvalga

iPhone 13 apžvalga

Ne paslaptis, kad tokie išmanieji įrenginiai kaip telefonai, jau seniai tapo neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi. Ir nors kiekvienas telefonas, kurį galima įsigyti šiandien, gali tarnauti ne vienerius metus, nesunku pastebėti, kad dauguma žmonių nepraėjus nei keleriems metams po telefono įsigijimo, jau nori įsigyti kitą. Taigi, telefonų apžvalgos tampa ypač aktualiomis. Na, o šį kartą kviečiame jus susipažinti su iPhone 13 apžvalga.

Visų pirma, reikia akcentuoti, kad kai JAV pasirodė šis telefonas, tai jis sulaukė labai daug susidomėjimo. Ir taip nutiko tikrai ne veltui – palankumo bei komplimentų šis telefonas susilaukė ne tik todėl, kad jo kūrėjai atnaujinti kasdien naudojamas programėles, bet dar ir todėl, kad jis šis telefonas gali pasigirti patobulinta sistema. Taip pat labai geros žinios ir tiems, kurie mėgsta daug fotografuoti – šis įrenginys turi atnaujintą kamerą, o ekspertų vertinimu ji kiekvienam fotografuojančiam leis pasijausti tarsi profesionaliam fotografui. Dar vienas svarbus faktas yra tas, kad šio telefono kameros – sukonfigūruotos įstrižai, o dėl šios priežasties užtikrinama kur kas geresnė nuotraukų kokybė. Bet ir tai – dar ne viskas: taip pat svarbu pasakyti, kad yra patobulinta ir fotografavimo naktį funkcija, todėl nuotraukų kokybė bus kur kas geresnė nei įprastai, jei fotografuosite tamsiuoju paros metu. Be to, yra įdiegtas ir poslinkio jutiklis, o dėl šios priežasties, geriau susidorojama su netolygiais judesiais.

Kaip žinia, baterijos trukmė yra dar vienas svarbus rodiklis, kuris irgi negali likti neaptartas. Ir kalbant apie jį, vėl galima sulaukti puikių žinių – jei lygintume iPhone 13 su iPhone 12, tai pastebėtume, jog baterijos veikimo laikas yra net 2, 5 val. ilgesnis.

iPhone 13 – puikus pasirinkimas visiems, kuriuos domina kokybė bei inovacijos.