Skip to content
Home » Kokį kompiuterį pirkti žaidimams?

Kokį kompiuterį pirkti žaidimams?

Ne paslaptis, kad kompiuteriniai žaidimai yra vienas populiariausių pasirinkimų, kai ieškoma būdų, kaip praleisti laisvalaikį. Belieka tik pridurti, kad būtent žaidžiant kompiuterinius žaidimus, galima lavinti ir tam tikras savybes, o nemaža dalis žmonių prižaista, kad juos žaidžiant, laikas prabėga taip greitai, jog net nepastebima kaip pralėkė kelios valandos. Visgi, tam, kad būtų galima kokybiškai mėgautis kompiuteriniais žaidimais, verta akcentuoti, kad reikia išsirinkti ir šiam tikslui tinkamą kompiuterį. Tačiau, kaip tai padaryti? Egzistuoja tam tikros gairės, kurias reikėtų įvertinti, renkantis kompiuterį žaidimams. Taigi, į ką reikia atkreipti dėmesį?

Greitas procesoriaus darbas

Vienas kriterijų, kurį reikia įvertinti perkant kompiuterį, yra procesoriaus darbas. Jei perkant kompiuterį studijoms dar darbui, dažnu atveju procesoriaus greitis nėra itin svarbus parametras, tai perkant kompiuterį žaidimams, pirmenybę reikėtų teikti tam kompiuteriui, kurio procesoriaus darbas yra labai greitas.

Ilgai laikanti baterija

Jei dažnai leidžiatės į įvairias keliones bei išvykas ir norite jų metu mėgautis kompiuteriniais žaidimais, tokiu atveju geriausiai tiks nešiojamas kompiuteris. Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti į tai, kad reikia rinktis tokį kompiuterį, kurio baterija laikytų kuo ilgiau – taip daugiau laiko galėsite skirti pramogai.

Kokybiška vaizdo plokštė

Kai kalbame apie žaidimams skirtą kompiuterį, tai vertėtų atminti, kad labai svarbų vaidmenį vaidina ir vaizdo plokštė. Ji turi būti itin kokybiška, tad, jei norite malonaus laisvalaikio, netaupykite vaizdo plokštės sąskaita.

Didelė vidinės atminties talpa

Ne ką mažiau svarbus yra ir dar vienas parametras. Tai – vidinės atminties talpa, ji turi būti kuo didesnė.

Taigi, jei jus domina žaidimų kompiuteris, kuris užtikrinti kokybišką laisvalaikį žaidžiant kompiuterinius žaidimus, tai jums reikės įvertinti tokius kriterijus kaip baterijos trukmė, vaizdo plokštės kokybės, vidinės atminties talpa bei procesoriaus greitis.