Skip to content
Home » Kokios tabletės vyrams padeda grąžinti sveiką erekciją?

Kokios tabletės vyrams padeda grąžinti sveiką erekciją?

Vyrų erekcijos sutrikimai gali perspėti apie rimtus širdies negalavimus, todėl verta vienu metu pasitikrinti ne tik pas urologą, bet ir pas kardiologą. Labai neigiamai lytinį gyvenimą veikia kraujagyslėse susikaupęs didelis kiekis cholesterolio, dėl to prastėja vyrų fizinis pajėgumas, kraujotaka ir erekcija. Tačiau pritaikius atitinkamą gydymą, visas šias problemas galima pašalinti.

Kokios yra pagrindinės erekcijos sutrikimų priežastys?

Be įvairių psichologinių priežasčių – baimės apsijuokti, užsikrėsti venerinėmis ligomis, pradėti kūdikį daug reikšmės erekcijos sutrikimams turi medžiagų apykaitos, nervų sistemos ligos, fizinės nugaros, galvos, stuburo ir dubens traumos, mažojo dubens susirgimai, prostatos uždegimas, sekreto sąstovis sėklinėse pūslelėse dėl ilgo lytinių santykių nebuvimo, piktnaudžiavimas alkoholiniais gėrimais, rūkymas ir narkotinių medžiagų vartojimas, kraujospūdį mažinančių, psichotropinių ir kitokių vaistų naudojimas.

Dėl kokių priežasčių jauniems žmonėms sutrinka erekcija?

Nemažai atvejų jauni žmonės erekcijos sutrikimus patiria dėl psichologinių priežasčių. Tačiau didelė dalis tokių negalavimų atsiranda dėl prostatos, šlaplės, sėklidžių prielipų, tiesiosios žarnos, hemorojaus mazgų uždegimų sukeltų komplikacijų. Kita vertus, dėl tokių pat priežasčių daugiausiai nepatogumų lytiniame gyvenime patiria vyresnio amžiaus vyrai.

Kaip bebūtų keista, tiek jauniems, tiek vyresniems vyrams erekcijos sutrikimus gali sąlygoti ir sinusitas, sugedę dantys, parodontozė, hemorojus, kurie uždegiminę infekciją išplatina po mažąjį dubenį, o tai sukelia erekcijos neveiklumą. Didžiąją dalį šios rūšies negalavimų sukelia lyties takų uždegiminiai procesai.

Nuo ko priklauso erekcijos sutrikimų gydymo efektyvumas?

Erekcijos sutrikimų gydymui yra naudojama ne tik psichoterapija, seksualinė terapija, bet ir medikamentai. Šio negalavimo gydymo efektyvumas priklauso nuo paciento visiško pasitikėjimo gydytoju, kurio tikslas yra kuo aiškiau nustatyti erekcijos sutrikimo priežastį, ją pašalinti ir padėti pacientui kuo greičiau sugrįžti į sveiką lytinį gyvenimą.

Kam yra skirtos tadalafilio tabletės?Vienas iš gydymo variantų – tai tabletės tadalafilis, kurios yra skirtos pašalinti suaugusių vyrų erekcijos sutrikimus. Kad šis vaistas veiktų sėkmingai, prieš tai yra reikalinga seksualinė stimuliacija. Jį reikia gerti prieš planuojamus lytinius santykius, iki jų likus ne mažiau kaip pusvalandžiui. Nuolat kiekvieną dieną vartoti jų nepatariama.