SoundTaxi Professional – puikus garso failų konverteris

Jei esate melomanas, tikrai žinote, ką reiškia vargas konvertuoti turimus muzikinius failus iš vieno formato į kitą. „Rip‘inate“ kompaktinius diskus, siunčiatės retai užtinkamas dainas internetu – dažniausiai gaunate failus, kurių jūsų mylimi grotuvai neatidaro.

SoundTaxi Professional (pilnos versijos kaina – 27 doleriai; demo versija nemokama, tačiau veikia ne visos funkcijos) – praktiškas konverteris, kuris konvertuos tiek atskirus failus, tiek visą jūsų muzikinę kolekciją.

Ši programa gali susijungti su dauguma populiariausių muzikos grotuvų, tokių kaip Windows Media Player, iTunes, RealPlayer ir kt. SoundTaxi konvertuoja iki 16 garsinių failų vienu metu, taigi šis konverteris neišsigąs net didžiausios muzikos kolekcijos.

Kompanija, kuri sukūrė SoundTaxi, neslepia to fakto, jog su programa galima konvertuoti DRM apsaugotus failus į paprastus, visais grotuvais atidaromus failų formatus.

Programa taip pat turi vieną įdomią papildomą funkciją. Ji leidžia „išripinti“ muziką iš kompaktinio disko ir konvertuotą muziką iš karto perkelti į jūsų iPhone telefoną ar iPod grotuvą.