Bambukai vietoje reklamos stendų

Vietovėse, kuriose yra neribojamas reklamų stendų, gali atrodyti lyg aprūdijęs miškas. Stendus su mobiliųjų operatorių, greito maisto užkandinių ir kitų reklamuojamų produktų, pakeičia tik tuščia erdvė su užrašu “Vieta jūsų reklamai”. Tačiau galima visa tai pakeisti – vietoje reklamų stendų statyti mažus kabančius sodus su augalais, kurie turi didesnę naudą, pavyzdžiui užteršto oro valymas. Taip pat tai leistų žmonėms pailsėti nuo akis varginančių reklamų.
Praeitais metais menininkas iš Los Andželo Stephen Glassman, kuris jau du dešimtmečius kuria mini sodų instaliacijas, pristatė naują meno kūrinio kolekciją, kurios pagrindą sudarė mini bambukų sodo įrenginiai. Projektas sulaukė didelio susidomėjimo ir Summit Media reklamos kompanija sutiko paaukoti reklamų stendus esančius judriausiose Los Andželo vietose.

Visa tai vyksta pašalinant reklamos fasadą ir sukonstruojant metalinė atramą su vandens paskirstymo sistema bambukams augti. Projekto tikslas – instaliuoti bambukų sodus visur, kur tik įmanoma.
Įsivaizduokite, vietoje reklamų siūlančių įvairias prekes ir paslaugas, mes galėtume priartėti prie gamtos net judriausiuose miestuose.